Co robić w Białogórze?

Białogóra jest miejscowością, której oferta skierowana jest dla turystów, a co za tym idzie – do wyboru mamy wiele ośrodków noclegowych. Nie jest łatwo jednak wybrać odpowiednie zakwaterowanie, tak abyśmy byli zadowoleni z wypoczynku. Baza noclegowa [więcej: noclegi Białogóra] obejmuje apartamenty, campingi, domki, domy gościnne, letniskowe, wakacyjne oraz wczasowe. Ponadto mamy do wyboru mieszkania, ośrodki, pensjonaty, pokoje gościnne, pola namiotowe i wille.

Białogóra jest wsią w północnej Polsce, zlokalizowaną w województwie pomorskim na Wybrzeżu Słowińskim [więcej: info Wybrzeże]. Od Bałtyku dzieli ją kilometr, a 2,5-kilometrowy spacer zaprowadzi nas na zalesioną wydmę, nazywającą się tak samo, jak nasz kurort. Wioska położona jest w malowniczym miejscu – otoczona lasami sosnowymi, nieco ponad pół kilometra od niej roztacza się malownicze jezioro Babnica, a nieco dalej płynie Białogórska Struga. Cały teren objęty jest Nadmorskim Obszarem Chronionego Krajobrazu.
Małą urokliwą miejscowością, która z pewnością też powinna przypaść Wam do gustu jest Mielno [więcej: info Mielno].

Oprócz pięknych widoków i możliwości zbliżenia się do natury, w Białogórze czeka na nas letnie kąpielisko morskie, przy wejściu numer 33, gdzie na 100-metrowej linii brzegowej wyznaczono pas plaży, na której można opalać się podczas słonecznych wakacji, lepić zamki z piasku i suszyć się po harcach w Bałtyku.

Białogóra jest więc miejscowością, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta skierowana jest do wszystkich i bierze pod uwagę różne kryteria i możliwości. Większość z obiektów posiada prywatny parking, a także możliwość trzymania zwierzaków domowych, a więc na pewno znajdziemy coś dla siebie.

Dodaj komentarz