Rewa Surf, czyli jedyne takie miejsce w kraju

Rewa jest małą malownicza miejscowością, położoną w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Kosakowo, między Gdynią a Puckiem, na Kaszubach. Wieś ta oprócz, spokojnej okolicy, fantastycznej do dobrego relaksu i wyśmienitego odpoczynku oferuje nam także niezliczoną ilość wydarzeń. To jednak nie wszystko Rewa to przede wszystkim sporty wodne. W miejscowości tej natrafimy na Rewa Surf, czyli jedną z najlepszych oraz największych baz windsurfingowych w Polsce, na Pomorzu Środkowym. Ośrodek ten został założony przez olimpijczyka Piotra Olewińskiego, który był wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w windsurfingu oraz uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich, które odbył się w 1992 roku w Barcelonie. Szkoła ta oferuje nam windsurfing, kitesurfing, obozy, półkolonie, wypożyczalnie, przechowalnie oraz ciekawe oferty dla firm.

Dodatkowo można tutaj znaleźć także atrakcje dla najmłodszych, takie jak między innymi przejażdżki na bananie, narty wodne, czy tez przejażdżki łodziami motorowymi. Wszystko to odbywa się pod okiem bardzo dobrze wyszkolonego, wykwalifikowanego personelu, który dopilnuje aby cały proces nauki oraz atrakcje, odbywały się w bezpieczny sposób i bez przykrych incydentów. Warto zwrócić uwagę, że oferta ośrodka posiada bardzo przystępne ceny co jest jego dodatkowym atutem. Często jeden dzień w tym miejscu zdecydowanie nam nie wystarcza. Jeśli chcemy zatem wrócić tutaj w następnym dniu, warto spędzić noc w bliskiej okolicy.

Rewa oferuje nam dość dobrze rozwiniętą bazę kwaterunkową, która przyciągnie nas ciekawa lokalizacja oraz oferuje noclegi w przystępnych cenach. Personel ośrodków wypoczynkowych, domków letniskowych, hoteli oraz willi, które są w tej miejscowości dostępne, dołożą starań abyśmy byli zadowoleni z usług oraz jeszcze do nich wrócili. Rewa jest maleńką, nadmorską miejscowością, do której można uciec z wielkich miast. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów dostarcza nam naprawdę wielu atrakcji. Jest to miejsce nadające się zarówno dla tych lubiących cisze i spokój, jak i dla tych, którzy poszukują wrażeń oraz adrenaliny. W połączeniu z fantastyczna baza noclegowa w dobrych cenach, Rewa staje się bardzo kosząca opcja na spędzenie urlopu.

Dodaj komentarz